Килим

Як відчистити килим від плям за допомогою простих засобів: ефективний лайфхак

Shutterstock

Здається, це справді дуже просто

Чистка килимів здається дуже складним і затратним заняттям. Однак, виявляється, навіть від серйозних плям можна позбутися за допомогою простих підручних засобів, пише "Дивогляд".

Користувачка Facebook Ліанн Льюїс (Leanne Lewis) у спільноті Mrs Hinch Cleaning Tips ( "Поради міс Хінч з прибирання"), розповіла, як прибрала зі свого килима пляму від коричневого крему для автозасмаги.

Для цього знадобилася лише міцелярна вода і харчова сода. Спочатку Ліанн добре змочила пляму міцеляркою, а потім щільно засипала содою і залишила на 10 хвилин. Після цього жінка почистила пляму щіткою з жорстким ворсом.

Як відчистити килим
Як відчистити килим
Фото: Leanne Lewis / Facebook

На опублікованих фото видно, що пляма дійсно зникла.

У коментарях одна із читачок запитала поради, що зробити із плямою від іржі на новому килимі. Їй порадили натерти пляму лимоном (полити лимонним соком), засипати сіллю і залишити так на ніч.

Ще одна із користувачок пожартувала, що найкращий спосіб позбутися від таких плям – не наносити автозасмагу у таких місцях, де є килими. Адже крем постійно розляпується.

Раніше "Дивогляд" публікував поради, як відчистити духовку від сажі, жиру і пригорілого бруду.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ