Рушники

Наскільки часто насправді потрібно прати рушники

Shutterstock

Мало хто робить це правильно

Як часто ви міняєте свої рушники? Австралійська дизайнерка Ліз Амайя, яка ділиться корисними порадами, розкрила The Sun оптимальну частоту прання рушників. Про це пише "Дивогляд".

Якщо мова йде про великі рушники для тіла, які використовуються після душу, то прати їх потрібно після кожних трьох використань.

За словами експертки, рушники вбирають багато вологи і довго сохнуть, тому стають ідеальним середовищем для розмноження хвороботворних бактерій.

Рушники для рук і кухонні рушники слід прати щодня. І не забувайте про килимки у ванній – їх варто чистити не рідше двох разів на тиждень.

Мочалки і губки, в свою чергу, також потрібно мити після кожного використання і залишати їх сохнути на повітрі.

Ліз зізналася, що багато її підписників були вражені, коли дізналися, як часто насправді треба змінювати рушники. Адже мало хто так робить. Однак багато коментаторів погодилися, що рушники треба прати частіше, особливо у літній період.

З Амайя погодилися експерти The Cleaning Institute, які зазначили, що при щоденному купанні рушники треба прати не рідше двох разів на тиждень.

На своїй сторінці в Instagram Ліз розповіла, як правильно прати рушники. Вона радить не перевантажувати пральну машину і не класти в неї забагато речей.

Експертка заливає у відсік для порошку пів ковпачка гелю. Замість кондиціонера вона використовує склянку оцту, а у барабан машини засипає пів склянки соди. Періть рушники у теплій воді. А, якщо сушите у сушильній машині, покладіть у барабан кілька тенісних м’ячиків, щоб рушники були м’якими і пухкими.

Читайте також: Мокре питання: 5 помилок, які ви постійно робите під час прання

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ