Мокре питання: 5 помилок, які ви постійно робите під час прання

Поява пральних машин значно спростила ведення домашнього господарства. Але часто ми, навіть не помічаючи цього, повторюємо помилки, які погіршують якість прання і шкодять пристрою.

Спеціалістка з пральних машин, співробітниця австралійської споживчої компанії Choice Ешлі Іредейл розповіла про такі найпоширеніші помилки. Її слова публікує The Sun, передає "Дивогляд".

1. Кондиціонер для прання

Мільйони людей люблять користуватися пом'якшувачами, які надають одягу свіжого запаху, але Ешлі радить уникати цього продукту.

За її словами, кондиціонер жодним чином не сприяє процесу очищення, і насправді може йому перешкодити.

Це пов’язано з тим, що рідина з часом може призвести до накопичення мила всередині машини, а також може зменшити поглинаючу здатність тканин, що погано для рушників.

Особливо цей засіб не можна застосовувати для дитячої білизни, навіть якщо на пляшці намальоване немовля.

Прання
Прання
Фото: Shutterstock

2. Гаряча вода

Хоча ви можете подумати, що гаряча вода є вирішальною для прання одягу, експертка розповіла, що між пранням холодною і гарячою водою у пральній машині немає особливої різниці.

У теплу пору року холодна вода із крану — насправді не така вже й холодна. Тому можна заощадити на воді та електроенергії, обираючи холодний режим.

3. Неправильне завантаження машинки

Одна із найбільших помилок — пере- або недовантаження пральної машини.

Якщо одягу занадто мало, ви даремно витрачаєте миючий засіб, воду та енергію через неефективне використання машини. Якщо ж речей занадто багато, то ваш одяг може не очиститися, а термін служби техніки при цьому скоротиться.

Одяг потрібно рівномірно розкладати у барабані, не заповнюючи при цьому повністю весь простір.

Прання
Прання
Фото: Shutterstock

4. Прання делікатних тканин

Якщо не використовувати мішок для білизни і інших речей із делікатних тканин, це може призвести до їх пошкодження або розтягування.

Окрім того, застібки на бюстгальтері можуть пошкоджувати інші речі або пральну машину.

5. Зачиняти двері пральної машини

Після прання не можна зачиняти двері машинки, поки все добре не просохне. В іншому випадку, всередині пральної машини може з’явитися пліснява і неприємний запах, якого дуже важко буде позбутися.

Нагадаємо, раніше відомий бренд розповів, як правильно прати джинси.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше