Готуємося до літа: 5 ефективних вправ для струнких та підтягнутих ніг

Додайте їх до свого основного комлексу тренувань

В умовах карантину, коли спортивні зали не працюють, змусити себе займатися вдома дуже важко. Однак, літо вже близько. 

"Дивогляд" підготував для вас підбірку не важких, але ефективних вправ для струнких ніг, які можна виконувати не виходячи з дому. Додайте їх до комплексу інших вправ і результат не змусить на себе чекати.

Присід з боковими випадами

Класичними присіданнями вже нікого не здивувати. Так, вони є ефективними, однак виконувати їх щодня – нудно. Пропонуємо вам альтернативну вправу – присідання з боковими випадами. Вони є більш ефективними та цікавішими за звичайні. 

Поставте ноги разом, носки розгорніть в сторони, а тіло зафіксуйте у полусидячому положенні. Зробіть крок вправо, потім поверніться у вихідне положення та зробіть крок вліво. 

Присід
Присід
Фото: Shutterstock

Пульсуючі випади на місці

Ще одна ефективна вправа, яка повністю задіює передню поверхню бедра. Зробіть випад вперед так, щоб під коліном сформувався кут у 90 градусів. Коліно не повинно виступати за носок. З цього положення зробіть 3 пульсуючі рухи вниз-вверх та поверніться у вихідне положення. Те ж саме повторюємо і з іншою ногою.

Махи стоячи

Встаньте прямо, руки на поясі. Зробіть мах в бік прямою ногою та поверніться у вихідне положення.  Для більшого навантаження додайте кілька пульсуючих рухів в максимальній точці. Те ж саме повторіть з іншою ногою. 

Присід-пліє

Не менш цікава альтернатива класичним присіданням. Для його виконання поставте ноги на ширину плеч та присядьте під кутом 90 градусів. Стопи розгорніть в сторони. Не поспішаючи, опускайтеся до паралелі з підлогою. При цьому спина залишається рівною, а таз не відводиться далеко назад. 

Читайте також: 5 цікавих фактів про популярні види спорту, які вас здивують

Підйоми ніг у планці

Планка – найуніверсальніша вправа з усіх можливих, оскільки вона задіює максимальну кількість груп м'язів.

Виконання цієї вправи відбуватиметься у планці на ліктях. Прийміть вихідне положення та робіть махи назад, чергуючи ноги. Піднімайте ногу треба не якомога вище, а доки не відчуєте напруги у сідницях. Це й буде вашою максимальною точкою. 

Фітнес
Фітнес
Фото: Shutterstock

А яку з перелічених вправ ви виконуєте регулярно? 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що 88-річна фітнес-тренерка шокувала мережу своїм тілом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше