Готуємося до літа: 5 ефективних вправ для струнких та підтягнутих ніг

Додайте їх до свого основного комлексу тренувань

Змусити себе займатися вдома дуже важко, але інколи домашні тренування можуть бути такими ж ефективними, як і в спортивній залі. 

"Дивогляд" підготував для вас підбірку не важких, але ефективних вправ для струнких ніг, які можна виконувати вдома. Додайте їх до комплексу інших вправ, і результат не змусить на себе чекати.

Присіди з боковими випадами

Класичними присіданнями вже нікого не здивувати. Так, вони є ефективними, однак виконувати їх щодня – нудно. Пропонуємо вам альтернативну вправу – присідання з боковими випадами. Вони є більш ефективними та цікавішими за звичайні. 

Поставте ноги разом, носки розверніть в сторони, а тіло зафіксуйте у напівсидячому положенні. Зробіть крок вправо, потім поверніться у вихідне положення та зробіть крок вліво. 

Присід
Присід
Фото: Shutterstock

Пульсуючі випади на місці

Ще одна ефективна вправа, яка повністю задіює передню поверхню бедра. Зробіть випад вперед так, щоб під коліном сформувався кут у 90 градусів. Коліно не повинно виступати за носок. З цього положення зробіть 3 пульсуючі рухи вниз-вверх та поверніться у вихідне положення. Те ж саме повторюємо і з іншою ногою.

Махи стоячи

Встаньте прямо, руки на поясі. Зробіть мах вбік прямою ногою та поверніться у вихідне положення. Для більшого навантаження додайте кілька пульсуючих рухів в максимальній точці. Те ж саме повторіть з іншою ногою. 

Присід-пліє

Не менш цікава альтернатива класичним присіданням. Для його виконання поставте ноги на ширину плечей та присядьте під кутом 90 градусів. Стопи розведіть в сторони. Не поспішаючи, опускайтеся паралельно з підлогою. При цьому спина залишається рівною, а таз не відводиться далеко назад. 

Читайте також: 5 цікавих фактів про популярні види спорту, які вас здивують

Підйоми ніг у планці

Планка – найуніверсальніша вправа з усіх можливих, оскільки вона задіює максимальну кількість груп м'язів.

Виконання цієї вправи відбуватиметься у планці на ліктях. Прийміть вихідне положення та робіть махи назад, чергуючи ноги. Піднімайте ногу не якомога вище, а доки не відчуєте напруги у сідницях. Це й буде вашою максимальною точкою. 

Фітнес
Фітнес
Фото: Shutterstock

А яку з перелічених вправ ви виконуєте регулярно? 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що 88-річна фітнес-тренерка шокувала мережу своїм тілом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше