5 цікавих фактів про популярні види спорту, які вас здивують

Такого ви точно не очікували

Чи знали ви, що футболісти носять бюстгальтери? А що плавці одягають одразу 2 шапочки? 

Відповіді на ці та інші запитання "Дивогляд" зібрав спеціально для вас. Ви будете здивовані!

Спортивний бюстгальтер у футболістів поліпшує якість тренування

Так, чоловіки також використовують цей елемент одягу, але не постійно. Час від часу гравці у футбол надягають під тренувальний одяг щось схоже на бюстгальтер. У цьому випадку його головна функція полягає зовсім не в підтримці грудей, а у контролі пульсу, метаболізму та положення гравця на полі.

Він дозволяє стежити за фізичною формою футболістів, а шляхом контролю їх фізичного стану може знижувати ймовірність отримання травм і поліпшувати тренувальний процес.

Leo Messi
Leo Messi
Фото: leomessi / Instagram

Велосипедисти ходять у туалет під час марафону

Під час перегонів або змагань велосипедисти щодня долають сотні кілометрів, понад кілька годин їдуть без зупинки та споживають багато літрів води.

Тож виникає питання: як тоді вони ходять у туалет? Відповідь – ніяк.

У них просто немає на це часу. Для цього їм необхідно сповільнити свій темп, встати з велосипеда і відійти вбік.

В цьому випадку перемогти у змаганнях для них стане просто чимось нереальним, тож спортсмени вимушені випорожнятися прямо на швидкості. Допомагають їм у цьому партнери по команді, які під час цього процесу притримують товариша за спину.

велоспорт
велоспорт
Фото: Shutterstock

Крик тенісисток збільшує їхні шанси на перемогу

Не секрет, що гравці, які кричать, – це складова гри у великий теніс. І, певне, ви не раз замислювались: навіщо вони це роблять?

Насправді, відбувається це не просто так. Представники цього виду спорту заявляють, що таким чином гравці збільшують їхні шанси на перемогу.

Відбивання м'яча робиться на видиху, тож крик просто збільшує силу удару. 

Українські тенісисти
Українські тенісисти
Фото: Facebook / Федерація тенісу України

Наявність двох шапочок у плавців – запорука високого результату 

Мало хто знає, але використання двох шапочок замість однієї у плавців має неабиякий сенс. Такий механізм дозволяє краще зафіксувати окуляри, які надягаються між двома шапочками.

Перша шапочка завжди складається з латексу, який добре прилягає до голови, Натомість, на ньому можуть з'являтися складки. Щоб цього уникнути, поверх плавці використовують силіконову, яка є менш зручною, однак не спричиняє появі складок.

плавець
плавець
Фото: Shutterstock

Вазелін та желатин – обов'язкова складова ідеального макіяжу та зачіски синхроністок

Яскравий макіяж та гладка зачіска – обов'язкові вимоги виступу синхроністок. Натомість мало хто знає, з чого складається їхня косметика.

Так, наприклад, щоб досягти стійкості макіяжу, спортсменки міксують тіні з вазеліном або рідким фіксатором, а гладкості волосся досягають за допомогою харчового желатину, розтопленого у воді.

сінхроністки
сінхроністки
Фото: Shutterstock

А про які секрети спортсменів знали ви?

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що SMM-менеджер Манчестер Юнайтед випадково "приготував їжу" у прямому ефірі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше