"Померла частина мене": відомий американський рестлер змінив стать

Гебріель Тафт, який був 42-річним професійним рестлером і суперзіркою WWE, розповів у своєму Instagram про те, що він змінив стать

Відомо, що він у 2012 році завершив кар'єру рестлера, так як хотів сконцентруватися на стосунках з рідними. Під кінець минулого року спортсмен, який мав зріст 191 см і вагу 113 кг, почав анонсувати у мережі зміну статі.

Спочатку Гебріель написав, що його життя має іншу сторону, яка незрозуміла його близьким та друзям. За його словами, громадська думка і забобони мали негативний на це вплив.

Під кінець жовтня 2020 року він розповів про серйозні зміни, що триватимуть від 6 до 8 місяців. Екс-рестлер також згадав про серйозну психологічну підготовку і адаптацію.

Більш ефектною виявилася публікація про те, що за Гебріелем начебто прийшла смерть.

"Померла частина мене, якій потрібно було померти — страх прийняття і страх не бути коханим. Я звертався до всесвіту і болісно підкорявся йому, передаючи ці аспекти мого людського досвіду в його руки...в руки смерті", – написав він.

Тафт розповів, що його страхи повністю вмерли, що привело до народження нового прекрасного аспекту його душі.

Найбільш важлива публікація з'явилася приблизно п'ять днів тому. Колишній спортсмен опублікував знімок, на якому він вже не чоловік, а жінка.

Яскравим доповненням до образу став яскравий макіяж і довге волосся. Тафт подякувала всім за підтримку, яку вона отримала у процесі зміни статі.

Зараз екс-рестлерку звуть Геббі. Вона стверджує, що тепер не буде проходити через такі величезні спортивні навантаження, які були в її житті, коли вона була чоловіком.

Цікаво, що Геббі отримала підтримку від своєї дружини. У пари є маленька дочка, яка і надалі буде зростати разом з ними.

Також вони мають свою фітнес-компанію з додатком, який дозволяє чоловікам і жінкам перетворювати своє тіло і дух. Клієнти можуть скористатися відеотренуваннями, програмами харчування і мотиваційними тренінгами.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що популярний репер збільшив свої груди.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше