Рок-гітарист

"Він приноситиме користь": американський рок-музикант зробив зі скелета померлого дядька гітару – фото

Instagram | Prince Midnight

Користувачі у мережі спантеличені

Американський рок-музикант, що виступає під сценічним ім'ям Опівнічний Принц, вирішив зробити зі скелета свого померлого дядька Філіпа гітару. Про це співак розповів на своїй сторінці в Instagram.

За словами американця, його дядько, який до смерті у 1990-х мешкав у Греції, заповідав свій скелет науці.

Кілька років його залишки досліджували учні, які вивчали біологію в одній з грецьких шкіл. Проте після заборони на використання справжніх скелетів у навчальних закладах останки Філіпа склали до коробки та поховали у труні на кладовищі.

За кілька років родина музиканта не змогла більше сплачувати оренду за місце на кладовищі. Тоді Опівнічний Принц задумався над тим, як можна вирішити цю делікатну проблему.

"Дядько Філіп був великим фанатом жанру метал, чим сильно вплинув на мою музичну кар'єру. Я перетворив його останки на електрогітару, аби він і далі приносив користь та радість людям", – розповів виконавець.Однак музикант не оминув і критики. Опівнічний Принц так обґрунтував своє рішення:

"Ми всі по-різному долаємо скорботу та шануємо наших близьких", – підсумував рокер.

Читайте також: Бізнесмен запропонував майже $1 млн тим, хто з'ясує, чи є життя після смерті – що для цього треба зробити. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ