"Огидно!": в Австралії на берег викинуло моторошний предмет – відео

Біля Таунсвілла у Квінсленді помітили гігантське та рожеве плоть-щупальце.

Користувачка TikTok Афрі Грегорі виклала відео з цим предметом, яке стало вірусним. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Science Alert.

Авторка відео з невідомою частиною тіла морського мешканця порівняла його зі своєю ступнею та здивувалася.

"Величезний, дивись! Це моя ступня. Воно розміром із мою ногу. Огидно!", – сказала дівчина під час зйомки.

Усього за 5 днів ролик набрав мільйони переглядів і став причиною дискусій. На думку одних користувачів, на відео потрапив репродуктивний орган кита, що їх засмутило. Однак, були й інші версії про мацак таємничого Ктулху чи тіло іншого створіння. Ця ситуація привернула увагу вчених, котрі вже висловили свою думку.

Читайте також:

Так, зоологиня Університету Маккуорі Ванесса Піротта не може точно сказати, що саме викинуло на берег біля Таунсвілла в Квінсленді. За її словами, це може бути пеніс кита, печінка акули чи будь-який інший орган інших морських істот.

Одночасно з цим вона все ж таки схиляється до версії, згідно якій це дітородний орган китів, на що вказує форма та розмір знахідки. Для остаточного висновку треба провести дослідження. Також фахівчиня припустила, що дивна плоть може бути пенісом синього кита.

Останній, відомий також як смугач великий, – вид ссавців родини смугачеві (Balaenopteridae), підряду китовидих, або "вусатих китів" (Mysticeti). Можливо, він є найбільшою твариною серед коли-небудь існуючих на нашій планеті – у довжину ці істоти досягають 26-27 метрів.

Цей представник вусатих китів харчується планктоном. Існують три підвиди синього кита – північний, південний і карликовий, які відрізняються за розміром і статурою. Інколи виділяють четвертий вид за назвою індійський синій кит. Наразі популяція синіх китів вкрай мала через безконтрольний китобійний промисел – загальна чисельність не перевищує 10 000 особин.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені знайшли у морі істоту, невідому науці.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше