Дослідження мумії

Науковці розгадали таємницю єгипетської мумії, яку вважали вагітною – фото

Warsaw Mummy Project

У животі жінки міг бути насправді не плід

Учені повторно дослідили 2000-річну вагітну єгипетську мумію та встановили, що минуле дослідження могло бути помилковим через технічні проблеми та неправильне тлумачення томограми. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The First News.

Так, раніше науковці вважали, що мумія являла собою вагітну віком від 20 до 30 років, яка на момент смерті була на 26-30 тижні вагітності. Причину смерті жінки, яка датується I століттям до нашої ери, досі не встановили.

На думку єгиптологині Варшавського університету Каміли Браулінської, насправді у животі мумії був не плід, а 4 пакунки, які туди помістили давні бальзамувальники. Вони це встановили завдяки реконструкції вмісту тазу та порівнянню його з результатами досліджень давньоєгипетських зародків.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що археологи виявили у пустелі сліди древньої людини, які з'являються лише під час дощу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ