Льодовик в Антарктиді

Ви будете вражені: створіння, які мешкають під антарктичною кригою – фото

Shutterstock

Гігантський морський павук та інші

Підводний фотограф і біолог Лоран Балльєста занурився в арктичні води, де зустрів дивовижних створінь. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Guardian.

Загалом дослідник здійснив 32 занурення за температури -1,7°C, але ця експедиція в Антарктику була найглибшою і найтривалішою за всю історію занурень в арктичні води. Француз її планував кілька років, але взагалі про це не пошкодував, бо, наприклад, під час дослідження сфотографував морського анемона, щупальця якого звисали з нижньої сторони крижини.

Науковці дізналися про існування цієї істоти нещодавно та досі не встановили, як її м'яке тіло проникає крізь кригу. За цей знімок він отримав нагороду на конкурсі "Фотограф року дикої природи".

Додатково біолог сфотографував гігантського антарктичного морського павука, який фактично є не павуком, а пікногонідом. Це поширений вид на всій Землі, але безпосередньо це створіння з Антарктики унікальне через величезні розміри, бо у місцевих водах багато створінь схильні до полярного гігантизму.

Окрім цього, Балльєста сфотографував інших створінь, серед яких медуза-шоломник, чий купол у формі дзвона тягнеться за щупальцями, які вона використовує, щоб хапати та намотувати здобич.

Раніше "Дивогляд" розповідав про те, що вчені знайшли у морі істоту, невідому науці.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ