Джесіка та Олег

Український прикордонник врятував поранену на фронті собаку – фото й відео

Державна прикордонна служба України

"Попереджала про небезпеку і ховалася разом з бійцями під час обстрілів"

Прикордонник врятував німецьку вівчарку на прізвисько Джесіка, яка отримала поранення під час боїв у Донецькій області. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Державну прикордонну службу України.

4-лапа прийшла на позиції до прикордонників на Донеччині, коли ті тільки почали їх облаштовувати. Українські захисники прихистили собаку, подбали про неї та ділилися своєю їжею.

Справжнім другом вона стала для прикордонника Олега, який і назвав її Джесіка.

"Разом із Джесікою несли службу на позиціях. Завжди була поруч. Вона дуже вдячна і розумна собака. Попереджала про небезпеку і ховалася разом з бійцями під час обстрілів", – розповів військовий.

Понад місяць вони разом воювали проти окупантів, та одного разу прикордонники та пухнаста потрапили під щільний обстріл. Люди змогли потрапити у безпечне місце, а собака через дим та вогонь втратила орієнтир.

Згодом Джесіка приповзла до укриття, вона отримала осколкові поранення голови, шиї та лап. Олег почав самотужки її лікувати та згодом зміг вивезти у безпечне місце. Наразі вона у чудовій формі та вже стала членом родини прикордонника.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що прикордонники показали свого маленького пухнастого "побратима".

Дивіться також відео 5 каналу: ТРУЇЛА КОХАНИХ, ЯК ЩУРІВ: жіноча помста довжиною в 20 років

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ