Рафаель

Щасливий фінал: кіт повернувся додому через 7 років після свого "похорону" – фото

twitter.com/RSPCA_official

Господарі 4-лапого тепер шкодують лише про одну обставину

У Великій Британії кіт на прізвисько Рафаель несподівано зник 7 років тому, але нещодавно повернувся додому. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

За словами господаря Мустафи Джаведа, 4-лапий зник у 2016 році. Його протягом довгого часу шукали, бо він був улюбленцем родини.

"Я пам'ятаю, що тоді було дуже холодно, але ми шукали його в будь-яку погоду, ми виходили на вулицю в чоботях, ми буквально шукали його місяцями, створювали групи на Фейсбуці та ходили від будинку до будинку в цьому районі", – розповів він.

Через певний час родина вирішила влаштувати імпровізований похорон, щоб попрощатися з домашнім улюбленцем, бо його пошуки були безрезультатними.

Однак цього року зоозахисники помітили котика всього за 8 кілометрів від будинку його родини. Знайти власників вдалося завдяки чипу Рафаеля.

Це стало дуже щасливою новиною для його господарів. Вони припускають, що кіт непомітно сів до його машини, а потім вибіг. Джавед шкодує тільки про те, що його батько похилого віку не дожив до дня, коли його улюблений Рафаель повернувся до родини.

Рафаель
Рафаель
Фото: twitter.com/RSPCA_official

Раніше "Дивогляд" розповідав, як після 10-річної розлуки кіт повернувся до своїх господарів.

Дивіться також відео 5 каналу: Будка для собаки з підігрівом: технічна новація від мешканця Черкащини

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ