Кішка та його господарка

Кіт потрапив до Книги рекордів Гіннеса, ефектно стрибаючи через скакалку – відео

Guinness World Records

"Я ніколи не бачила, щоб інший кіт працював так важко і довго, як він"

13-річний кіт із США на ім'я Кіт-Кат встановив рекорд за кількістю стрибків кота за одну хвилину. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт Книги рекордів Гіннеса.

Тварина стрибнула через скакалку 9 разів за 60 секунд, у чому їй допомогла любляча власниця та дресирувальниця Тріші Сейфрід. За її словами, 4-лапий тренувався стрибати все життя.

Жінка врятувала Кіт-Ката, коли вона знайшла його та його братів і сестер з їхньою матір'ю у сараї. Кошеняті було лише близько місяця, коли Тріші та її родичі поїхали на ферму, де вони згодом почали тренуватися стрибати. У процесі тренувань власниця тварини використовувала велику кількість смаколиків.

"У 6-місячному віці Кіт-Кат стрибав через мотузку перед величезними натовпами людей на фермі, допомагаючи розвіяти міфи про те, що котів не можна дресирувати", – розповіла господарка.

Кіт вміє виконувати близько 20 трюків, у тому числі давати "п'ять", махати, обертатися, нявкати за командою, підходити до мітки та торкатися лапою. Однак його найбільший талант – стрибки.

"Через його вік ми зводимо його стрибки до мінімуму. Я б сказала, що його улюблений трюк зараз – дай "п'ять", він любить давати "п'ять" усім своїм шанувальникам на заходах! Я ніколи не бачила, щоб інший кіт працював так важко і довго, як він. Він віддає всього себе, що б не робив! Він муркоче без зупинки і любить догоджати іншим!", – додала американка.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що кішка з Одеси, яку покинули господарі, шукає люблячу родину.

Дивіться також відео 5 каналу: РІК 2000. ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ / ВБИВСТВО ГОНГАДЗЕ ТА ПРИХІД путіна.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ