Лампочка

У США зникла електроенергія через рибу, яка впала з неба – фото

Pixabay

"Будь ласка, не забуваймо про жертву цієї безглуздої смерті"

У частині міста Нью-Джерсі (США) на кілька годин зникла електроенергія через рибу, яку скинув хижий птах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

Бригади комунальних служб міста Сейревілл, які працювали над відновленням електроенергії під час відключення на вихідних, знайшли рибу. Вона впала на трансформатор, що спричинило його вибух.

"Версія полягає в тому, що птах впустив її. Вона просто ідеально приземлилася та знищила трансформатор", – розповів лейтенант поліції Джеймс Новак.

Поліція Сейревілла опублікувала ескіз пернатого "підозрюваного", а також меморіал рибі, яку правоохоронці назвали Гілліган.

Риба та ескіз птаха
Риба та ескіз птаха
Фото: Sayreville Police Department / Facebook

"Будь ласка, не забуваймо про жертву цієї безглуздої смерті. Гілліган був працьовитим сім'янином. Він був батьком для тисяч дітей", – йдеться у заяві.

Правоохоронці розповіли, що востаннє бачили "підозрюваного", коли той летів на південь. Вони жартома звернулися до громадськості із закликом не намагатися "затримувати" птаха.

"Хоча він не вважається озброєним, він все ще може бути дуже небезпечним. Якщо у вас є якась інформація щодо цієї справи, зв’яжіться з детективом Джоном Сільвером, який займається всіма нашими справами про рибу", – додали вони.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що комбайнер під час збору урожаю випадково знеструмив всю Львівську область.

Дивіться також відео 5 каналу: РІК 1997. ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ / ТРОЯНСЬКИЙ КІНЬ РОСІЙСЬКИЙ ФЛОТ У СЕВАСТОПОЛІ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ