Крістіан Родрігес

Чоловік побив рекорд з бігу на 100 метрів на підборах – фото й відео

Guinness World Records

"Підготовка була дуже ретельною та специфічною"

Серійний рекордсмен з Іспанії Крістіан Родрігес встановив світовий рекорд з бігу на 100 метрів на високих підборах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Книгу рекордів Гіннеса.

Щоб встановити цей рекорд, потрібно бігти у туфлях на високих підборах-шпильках. Сам каблук має бути у висоту, як мінімум 7 см і максимум 1,5 см завширшки на кінчику. Тобто, взуття на платформі не можна використовувати.

Попередній рекорд встановив німець Андре Ортольф, який у 2019 році подолав дистанцію 100 метрів за 14,02 сек. Однак Родрігесу вдалося це зробити за лише 12,82 сек.

"Підготовка була дуже ретельною та специфічною. Мені дуже складно бігати на високих підборах на високій швидкості. В Іспанії є такі перегони, і мені вони завжди подобалися", – поділився він.

Рекордсмен каже, що захотів побити цей рекорд, щоб довести, діабетики 1-го типу, яким він є, "можуть робити стільки ж чи навіть більше, ніж люди без діабету".

Наразі Крістіан є володарем феноменальних 57 титулів у Книзі рекордів Гіннеса та не хоче зупинятися. Серед його досягнень згадаємо про наступні:

  • Найшвидший біг на 100 м із зав'язаними очима: 12,45 сек
  • Найшвидший біг на 100 м назад: 13,17 сек
  • Найшвидший біг на 100 м із бейсбольною битою на пальці: 13,83 сек
  • Найшвидший біг на 100 м з балансуванням м'яча для настільного тенісу на биті: 14,69 сек
  • Найшвидший біг на 100 м у мішку: 25,96 сек
  • Найтриваліше балансування велосипеда на підборідді: 9 хв 41 сек
Крістіан Родрігес
Крістіан Родрігес
Фото: Guinness World Records

Раніше ми розповідали, що у Харкові військовий ЗСУ встановив світовий рекорд з відтискань.

Дивіться також відео 5 каналу: Переворот на рОСІЇ ВІДМІНЯЄТЬСЯ. Тим часом українські військові розгромили плацдарм окупантів

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ