Взуття

Ортопед розповів про взуття, яке руйнує здоров'я ніг – відео

Shutterstock

Серед них є навіть травмонебезпечне взуття

Ортопед назвав три типи взуття, яке може серйозно зашкодити людині та її здоров'ю. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його TikTok.

Передусім фахівець радить відмовитися від шльопанців, які можуть призвести до появи кігтеподібних пальців. Річ у тому, що людина, яка їх носить, просовує свої ноги у "петлю" і змушена чіплятися за це взуття. Також у цьому взутті легко спіткнутися і впасти.

Окрім цього, він радить відмовитися від високих підборів-"шпильок" через їхню тонку основу, яка робить їхнє носіння травмонебезпечним. Він додав, що у середньому підбори розміром близько 4 см підійдуть більшості людей, але це не стосується "шпильок".

Наостанок ортопед згадав про кросівки у стилі Sketchers, які також називають "сліпонами". Вони виготовлені щільнішими, щоб краще триматися, але внаслідок цього стискаються пальці. Це може призвести до проблем з ногами, включаючи біль.

@paulthepodiatrist

Раніше "Дивогляд" ділився 15 порадами, які допоможуть добре спати у спеку.

Дивіться також відео 5 каналу: "БОГИ ВІЙНИ" так успішно попрацювали, що гармата перестала діставати ворога. Репортаж з-під Бахмуту

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ