Рецепти із черешні

Джерело корисних елементів: як черешня впливає на жіноче здоров'я

Shutterstock

Можна навіть діабетикам

Одна з переваг літа – свіжі фрукти і ягоди, які є дуже корисними для здоров'я людини. Особливу увагу варто звернути на черешню, яку рекомендується додати до щоденного раціону. Про користь цієї солодкої та соковитої ягоди вам розповідає "Дивогляд". 

Особливо черешня є корисною для дівчат і жінок перш за все через те, що вона містить у собі багато заліза – 10% добової норми на 100 грам плоду. У жінок нерідко спостерігається дефіцит заліза, тож вживання черешні може усунути цю нестачу.

Разом із цим, у черешні міститься велика кількість йоду. Зазвичай цього елемента бракує в організмі людей, які живуть у великих містах. Черешня може виправити це і стати ефективною профілактикою різноманітних захворювань щитоподібної залози.

Попри те, що черешня дуже солодка на смак, вона має низький глікемічний індекс, який дорівнює 22-ом. Ягода не викликає стрибків рівня цукру в крові, а отже, підходить навіть хворим на діабет.

Варто сказати й про те, що черешня дуже низькокалорійна. 100 грам продукту містить всього 50 ккал.

Черешня може також сприятливо вплинути на сон людини, оскільки сприяє виробленню гормону мелатоніну. Невелика склянка черешні за кілька годин до сну допоможе уникнути проблем із засинанням.

Бонусом можна назвати той факт, що у черешні міститься понад 100 різних антиоксидантів, які можуть завадити старінню шкіри. Тож, якщо ви хочете завжди виглядати молодше за свої роки – насолоджуйтеся цим літнім смаколиком.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що можна приготувати з черешні.

Дивіться також відео 5 каналу: Без дніпровської води можна забути про сільське господарство у Криму. Сергій Гапон

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ