Володимир Крейденко

Депутат від "Слуги народу" заявив, що придбав квартиру в центрі Києва "з продажу черешні"

Сайт партії "Слуга народу"

"Мій батько займався, продавав цю черешню прямо фурами"

Депутат від партії "Слуга народу" Володимир Крейденко придбав нову квартиру в центрі Києва. Таку купівлю нардеп пояснив доходами батьків від продажу черешні, передає "Дивогляд" із посиланням на Bihus.Info.

Нардеп разом із сім'єю переїхав до нового помешкання в одному з нових житлових комплексів на Печерську. Про придбання нерухомості стало відомо з публікацій дружини "слуги" Крейденка в Instagram наприкінці 2022 року. Щоправда, у декларації Крейденка за 2022 рік відсутня згадка про нерухоме майно.

Згодом журналісти встановили, що власником житла площею у 111 квадратних метрів з осені 2022 року є батько депутата. Орієнтовна вартість, за яку могли придбати нерухомість, становить $200 тис.

Після звернення журналістів депутат розповів, що він дійсно змінив житло, але переїхав до квартири свого батька лише у січні 2023 року. За його словами, до цього часу він бував у помешканні лише в гостях, тому у декларації за 2022 рік нічого не вказав.

Звичайно, що увагою не оминули питання щодо того, на які кошти було придбано нерухомість. За словами Володимира Крейденка, його батько мав гроші на купівлю квартири з продажу будинку в Мелітополі, а також від продажу черешні.

"Батьки до цього продали будинок. Мелітополь славиться черешнею, і мій батько займався, продавав цю черешню прямо фурами, продавав у різні країни, займався бізнесом", – розповів депутат.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що нардеп, який має 150 квартир біля Києва, запропонував встановити в Україні День подяки Богові.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ