Ангел

Нардеп, який має 150 квартир біля Києва, запропонував встановити в Україні День подяки Богові

Shutterstock

Нардепу висунули підозру в несплаті податків у крупних розмірах

Народний депутат від партії "За майбутнє" Віктор М'ялик запропонував встановити в Україні нове свято – День подяки Богові, передає "Дивогляд" із посиланням на "Суспільне"

Нардеп має 150 квартир на околицях Києва. Йому також висунули підозру в несплаті податків на суму 97 млн грн.

Так, М'ялик зареєстрував у Верховній Раді законопроект щодо встановлення свята Дня подяки Богові. Нардеп пропонує відзначати це свято на міжконфесійному рівні в останню неділю вересня, коли зазвичай закінчується збір урожаю:

"У цей день кожний матиме особливу нагоду звернутися до Всевишнього з молитвою про очищення від гріхів і духовне зцілення, з подякою про добробут і добрі врожаї у нашій країні, з проханням про збереження миру, єдності та незалежності нашої держави".

"Щоб увесь український народ міг звернутись до Бога з подякою за Його милість, яка була явлена до українського народу в різні історичні часи та проявляється у теперішній час, коли Україна опинилася в умовах повномасштабної збройної агресії з боку російської федерації. Це також буде сприяти розвитку та консолідації міжконфесійних стосунків у релігійному середовищі України", – заявив нардеп.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у комітеті Верховної Ради з питань енергетики вимкнули світло через несплату комунальних послуг.

Дивіться також відео 5 каналу: Накинулася на дитину? В київському дитсадку скандал через виховательку

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ