100 років

Як дожити до 100 років – цікаве дослідження від вчених

Pixabay

Японські довгожителі допомогли зробити неочікуване відкриття

Науковці у рамках нового дослідження встановили, що люди у віці 100 років і старше мають певну комбінацію кишкових бактерій. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Вчені з Копенгагенського університету проаналізували 176 японців, вік яких становить 100 років і вище. Виявилося, що така тривалість життя залежить від кишківника, бо наявність певних вірусів може позитивно впливати на кишкову флору та, відповідно, загальний стан організму.

"Попереднє дослідження показало, що кишкові бактерії старих японців виробляють абсолютно нові молекули, які роблять їх стійкими до патогенних мікроорганізмів, що викликають хвороби. І якщо їхній кишківник краще захищений від інфекції, то, ймовірно, це одна з причин, через яку вони живуть довше, ніж інші", – розповів керівник дослідження доктор Йоахім Йохансен.

Цікаво, що довгожителям з Японії також властива величезна різноманітність як бактерій, так і бактеріальних вірусів у кишківнику.

Раніше "Дивогляд" розповідав, у який день тижня найчастіше трапляються серйозні серцеві напади.

Дивіться також відео 5 каналу: "АналоговНЄТ". СУПЕРЗБРОЯ пУТІНА та ГІТЛЕРА | Машина часу

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ