Джиммі Баффет

Помер культовий співак Джиммі Баффет – чим він запам'ятався

Фото з відкритих джерел

"Він прожив своє життя, як пісню"

У 77-річному віці помер відомий американський співак і автор пісень Джиммі Баффет. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reuters.

Артист пішов із життя 1 вересня в оточенні своїх рідних, друзів, собак та музики.

"Він прожив своє життя, як пісню, до останнього подиху, і багато хто буде сумувати за ним", – йдеться у соцмережах Баффета.

Артист став відомим завдяки гастролям по США у 70-х роках з піснями у жанрі фолк-кантрі. Найбільшу популярність він отримав завдяки композиції "Margaritaville", яка стала широко відомою на курортах та інших місцях для відпочинку. Згодом концепція "Margaritaville" стала брендом, під яким з'явилися готелі, кафе, страви з заморожених креветок тощо.

На сайті AllMusic йдеться, що Баффету, який був добродушною і безтурботною персоною з узбережжя Мексиканської затоки, вдалося зробити щось більше, ніж побудувати успішну кар'єру.

"Він розширив своє поле діяльності на одяг, нічні клуби та літературу, але основою його бізнес-імперії, завдяки якій він тримався у списку артистів з найвищим доходом за версією журналу Fortune, була його музика", – йдеться у повідомленні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що помер італійський співак Тото Кутуньйо, який підтримав анексію Криму та вітав путіна.

Дивіться також відео 5 каналу: Парад коргі на честь королеви Єлизавети ІІ у Лондоні

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ