Лапи собаки

У США до родини повернулася собака, яка зникла 12 років тому – фото

Shutterstock

"Миттєво почав виляти хвостом і був явно схвильований возз'єднанням"

В Аризоні (США) підібрали бродячу собаку та перевірили її мікрочип, завдяки чому дізналися, що 4-лапа зникла з дому своїх господарів 12 років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Службу догляду та контролю за тваринами округу Марікопа.

Працівник служби підібрав собаку, яка виглядала трохи сором'язливою і сумною. Також вона ніколи не виляла хвостом.

Він просканував виявлений мікрочип і довідався, що песика звуть Міньйон. Потім він зателефонував за вказаним номером на мікрочипі та залишив голосове повідомлення.

За кілька годин офіцеру передзвонив власник Міньйона. Він сказав, що тварина безвісти зникла після того, як вибігла через задні ворота в 2011 році.

"Наш польовий офіцер відвіз 15-річного Міньйона назад до його дому – він пояснив його власнику перед тим, як відкрити будку, що Міньйон уже старий і не дуже швидко рухається. Однак, коли він відкрив будку, Міньйон побачив свою сім'ю та миттєво почав виляти хвостом і був явно схвильований возз'єднанням зі своєю сім'єю", – йдеться у повідомленні.

Песик і його родина
Песик і його родина
Фото: Maricopa County Animal Care & Control / Facebook

Раніше "Дивогляд" розповідав, що собака здійснила величезну подорож, щоб повернутися до родини, яка від неї відмовилася.

Дивіться також відео 5 каналу: Рік 2015. МІНСЬКІ УГОДИ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ