Вода

"Це щось незвичайне": у водах Карибського моря зустріли унікальну акулу, яка може прожити до 500 років – фото

Matt Hardy / Unsplash

Спершу вчені були впевнені, що це щось інше

У Карибському морі минулого року зустріли напівсліпу акулу гренландську, яка здивувала вчених і рибалок. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Mirror.

Це сталося приблизно за 6,4 км від берега біля узбережжя Белізу (Центральна Америка), де вчені на човні з рибалками ловили та мітили тигрових акул.

"Спочатку я була впевнена, що це щось інше, наприклад, шестизяброва акула, яка добре відома в глибоких водах біля коралових рифів. Я зрозуміла, що це щось незвичайне, як і рибалки, які ніколи не бачили нічого подібного за всі роки їхньої спільної риболовлі", – розповіла аспірантка Міжнародного університету Флориди Деванші Касана.

Вчена сфотографувала "доволі мляву істоту" та надіслала знімок своєму консультанту. Згодом фахівці підтвердили, що це гренландська акула або гібрид гренландської та тихоокеанської сонної акули.

Це дивовижна зустріч, бо ці тварини населяють крижані води Арктики, а не теплі води Карибського моря. Напівсліпу акулу гренландську можна зустріти вкрай нечасто. Вона вважається найбільш живучішою хребетною твариною з усіх відомих, бо може прожити від 250 до 500 років.

Акула
Акула
Фото: Devanshi Kasana / Florida International University

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка ледь не стала жертвою акули, але її врятував горбатий кит.

Дивіться також відео 5 каналу: Театр "Ленком" відкрито виступає за війну. Але вирішив, що може розповідати про злочини нацизму

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ