Горбатий кит

"Я плакала": жінка ледь не стала жертвою акули, але її врятував горбатий кит – відео

ca.wikipedia.org

"Я завжди знала по своїй роботі, що мене, ймовірно, уб'є кит, тому я подумала, невже сьогодні той день?"

У 2017 році морську біологиню Нен Гаузер від нападу величезної тигрової акули врятував горбатий кит. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

Жінка займалася снорклінгом біля пляжу Мурі на острові Раротонга, під час чого помітила наближення тигрової акули. Під час цього поряд знаходився горбатий кит, який почав плескати хвостом, щоб налякати 4,5-метрову акулу.

Потім кит підхопив біологиню та виштовхнув її з води, завдяки чому вона змогла попередити команду на човні про небезпеку. Коли тварина її підіймала, вона сподівалася не застрягти під грудними плавцями неочікуваного "помічника".

"Раптом мене підхопив кит, який штовхав мене, і тепер він ударив мене просто обличчя. Я завжди знала по своїй роботі, що мене, ймовірно, уб'є кит, тому я подумала, що невже сьогодні той день? Я дивлюся, а він поруч зі мною, захищає мене. Я плакала", – розповіла Гаузер.

Потім жінка залізла на човен та помітила, що горбатий кит уважно стежить за акулою, а потім зник на глибині.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Єгипті на туриста напала акула, але йому дивом прийшли на допомогу інші морські мешканці.

Дивіться також відео 5 каналу: "Діти для путіна": фільм-розслідування про насильницьку депортацію маленьких українців на росію

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ