Лапи собаки

Чи можуть собаки плакати – вчені приголомшили відповіддю

Shutterstock

Люди багато чого не знають про своїх домашніх улюбленців

Поведінка домашніх тварин, яка на перший погляд не здається чимось незвичним, насправді ж може здивувати. Зокрема, суперечки викликає питання щодо того, чи можуть насправді собаки плакати. Відповіддю на це питання ділиться "Дивогляд" із посиланням на IFLScience.

Учені провели дослідження, під час якого встановили, що насправді наші чотирилапі друзі не можуть плакати. Якщо ви помітили у свого песика мокрі очі, то у цьому випадку тваринка використовує сльози не через образу або біль, а з метою зволоження та захисту очей.

Про те, що тваринка відчуває біль, переживання, образу або будь-які інші негативні емоції свідчить низка інших поведінкових сигналів. У цих випадках ви можете помітити у своїх домашніх улюбленців відсутність апетиту, зміни у режимі сну, надмірне вилизування або бажання залишитися на самоті й уникнення контакту з людьми.

Також деякі тварини можуть проявляти деструктивну поведінку. Наприклад, починають швидко бігати будинком, гризти меблі або гарчати.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що науковці зробили цікаве відкриття про поведінку котів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ