Лапи собаки

Українці врятували з води собаку, який проплив понад 100 км на дошці – відео

Shutterstock

Підрив ГЕС і обміління Дніпра знищить величезне різноманіття тварин і рослин

Через підрив Каховської ГЕС на Херсонщині велика територія України опинилася під водою. Через затоплення люди і тварини вимушені були рятуватися по воді. "Дивогляд" розповідає, що пес проплив на дошці понад 100 км і опинився неподалік Одеси.

Через два дні мережу сколихнули відео порятунку тварин з води. Попри небезпеку люди не забули про 4-лапих друзів. Зокрема, у порятунку тварин беруть участь зоозахисники, волонтери та просто небайдужі мирні громадяни.

Так, біля Одеси місцеві жителі помітили пса, яка плив на дошці по воді. Як стверджують очевидці, тваринка пропливла не менше 100 км.

Зоозахисники зазначили, що підрив ГЕС і обміління Дніпра знищить величезне різноманіття тварин і рослин, а також створить проблеми із водопостачанням для людей та сільськогосподарських угідь і загрозу епідеміологічної ситуації в Чорноморському регіоні. 

Якщо ви евакуйовуєтесь, то візьміть тварин зі собою. Якщо це неможливо, то їх треба відв'язати та випустити – так ви дасте їм шанс на самостійний порятунок.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що внаслідок затоплення у зоопарку Нової Каховки загинуло понад 300 тварин.

Дивіться також відео 5 каналу: Рівень води зменшився на 20 сантиметрів! Ситуація на Херсонщині

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ