Кассіус

Старий гігант: історія найбільшого у світі крокодила, який відсвяткував свій 120-й день народження – фото

Marineland Crocodile Park

"Кассіус завжди готовий до спілкування"

В Австралії мешкає 120-річний крокодил на ім'я Кассіус, який вважається найбільшим і найстарішим на Землі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ABC News.

Хижака спіймали у 1984 році у річці Фінніс на півночі Австралії. Вченим це довелося зробити після того, як крокодила звинуватили у загибелі великої рогатої худоби.

"Він був довжиною 5 метрів, у нього не було принаймні ще 2 метрів хвоста і частини морди", – розповів один із науковців.

Згодом Кассіус потрапив до Книги рекордів Гіннеса, як найбільшим крокодил у світі. Наразі він мешкає у Марінленді (острів Грін-Айленд, Великий Бар'єрний риф, Квінсленд), де нещодавно відсвяткував свій 120-й день народження.

За словами онука Джорджа Крейга, який придбав рептилію і привіз її 1987 року, інформацію про вік крокодила підтверджують вчені. Вражаюче, але 5,4-метровий Кассіус не тільки найстаріший крокодил у світі, але й найбільший.

"У ньому все ще є іскра. Як правило, великі старі рептилії досить слухняні та незацікавлені. Кассіус завжди готовий до спілкування. Він дуже привабливий", – розповів онук Крейга на ім'я Скотт.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Великій Британії кішка відзначила свій 32-й день народження.

Дивіться також відео 5 каналу: "АналоговНЄТ". СУПЕРЗБРОЯ пУТІНА та ГІТЛЕРА | Машина часу

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ