Підрив Каховської ГЕС

Загинуло понад 300 тварин, а окупанти не дозволяли евакуацію: через підрив ГЕС у Новій Каховці затопило зоопарк

відкриті джерела

"Врятувалися тільки пара лебедів і качки"

У ніч проти вівторка рашисти підірвали Каховську ГЕС, внаслідок чого відбулося затоплення місцевого зоопарку "Казкова Діброва". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал "Мост: Херсон".

Стало відомо, що в результаті катастрофи і затоплення регіону, у "Казковій Діброві" загинули понад 300 тваринок. Працівники зоопарку заявили, що намагались евакуювати тварин, але напередодні окупанти замінували територію парку. Зранку, коли працівники змогли дістатися зоопарку, тварини уже загинули.

"Загинуло близько 300 тварин, яких наші новокахівчани знали і любили. Мавпочки Анфіса і Чарлік, поні Малиш, віслюк Ося, єноти Мішка, Льоля, Динька, папуга жако Вєня, ворон Рома, бабаки, камерунські кози, вівці, папуги, морські свинки, фретки і багато інших наших маленьких улюбленців. Врятувалися тільки пара лебедів і качки. Маленьке пташеня лебедів, що народився тільки 5 днів тому, також загинув. Вже о 6 ранку, коли прийшли працівники "Діброви", все було затоплено водою", – повідомили у зоопарку. 

Місцеві стверджують, що окупаційна "влада" ніяким чином не відреагувала на цю ситуацію. Зоозахисники з UAnimals розповіли, що зоопарк повністю затоплено і врятуватися змогли лише лебеді та качки.

"Людина, з якою ми говорили (не називаємо ім'я з міркувань безпеки), сказала: "Ми всіма силами намагалися зберегти зоопарк в окупації. Тепер його більше не існує", – йдеться у повідомленні.

Разом з цим, в Нафтогавані у Херсоні помітили бобра.

В адміністрації "Казкової Діброви" наголосили, що рік тому вже намагалися евакуювати тваринок з регіону, але не могли цього зробити через перешкоди.

"Рік назад ми всі гуртом збирали кошти, щоб закупити корм на рік. Допомагали фермери, підприємці, а також багато людей приносили овочі і пересилали гроші на допомогу тваринам. "Діброва" пережила жахливу зиму без світла і опалення. Валентина забрала до себе додому всіх теплолюбивих тваринок (більше 60). Всі тварини вижили до весни, а потім повернулися назад у "Діброву", – пояснили на Facebook-cторінці зоопарку

 

Раніше в Укргідроенерго повідомили, що Каховська ГЕС повністю зруйнована і відновленню не підлягає.

Дивіться також відео 5 каналу: ЦЕ КАТАСТРОФА! росіяни підірвали Каховську ГЕС. Відбувається евакуація населення

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ