у Луцьку хлопці прийшли в школу у сукнях

"У нас місто нормальних моральних цінностей": у Луцьку хлопці прийшли в школу у сукнях і спровокували скандал – фото

відкриті джерела

Міський голова назвав такий флешмоб "збоченням"

У Луцьку розгорівся скандал за участі школярів, які помінялися одягом. Так, дівчата одягнули костюми, а хлопці – короткі сукні і викликали обурення. Подробиці інциденту розповідає "Дивогляд".

Одинадцятикласники влаштували акцію "День навпаки", яку провели у Міжнародний жіночий день за мир та роззброєння. У цей день хлопці прийшли до школи у дівчачих сукнях, а школяркки одягнули чоловічі костюми. Підлітки виконали танець під пісню "Луцькі крихітки" і виклали його у TikTok. Контент дуже швидко потрапив у тренди і розлетівся мережею.

Місцева влада Луцька провела оперативну нараду 5 червня, під час якої міський голова Ігор Поліщук прокоментував вчинок школярів і назвав такі дії "збоченням":

"Коли особи чоловічої статі одягають жіночий одяг – це збочення. Школа це дисципліна, це порядок, це навчання. Скоро до чого ми дійдемо з цими жіночими піжамами?! Зберіть, будь ласка, керівників наших навчальних закладів і проведіть відповідну роботу. Такого бути не може", – заявив міський голова.

Директору навчального закладу пригрозили звільненням через такий "флешмоб". В адміністрації школи пояснили, що сенс відео було вирвано з контексту, оскільки у такий спосіб школярі намагалися висловитися на підтримку гендерної рівності. Однак, на це Поліщук відповів, що "ці цінності для нас чужі":

"У нас християнське місто, місто нормальних моральних цінностей. Це не наші тенденції, запам’ятайте це", – відрізав міський голова.

Він також додав, що до школи неприпустимо "приходити в піжамах та халатах":

"Учні також приходять в школу в піжамах, в халаті. Це нормально? Я не такий старий, але якби я у свої шкільні роки прийшов у школу в піжамі, мене звідти викинули, і правильно зробили б. Бо школа – це дисципліна, порядок, навчання. До чого ми скоро дійдемо з цими піжамами та жіночими одежами?", – наголосив Ігор Поліщук. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у США "Вчительку року" затримали за звинуваченням у сексі з підлітком.

Дивіться також відео 5 каналу: Президент гопник, Кадыров академик, министр обороны оленевод. Отечественный автомобиль китайский.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ