"Потрібно мати якусь честь": Іво Бобул подав до суду на журналістку через "сексистське" інтерв'ю – подробиці

24tv.ua

"Я скільки інтерв'ю давав за своє життя, але такого у мене не було"

Український артист Іво Бобул подав до суду на журналістку, після участі в програмі якої його звинуватили у сексизмі, передає "Дивогляд".

Після публікації інтерв'ю, яке Іво Бобул дав журналістці YouTube-проекту "Це ніхто не буде дивитися" Еммі Антонюк, артиста почали звинувачувати у сексизмі через його провокаційні висловлювання.

Під час інтерв'ю Іво Бобул заявив, що вважає всіх жінок меркантильними, оскільки переймаються лише тільки через гроші і "стрибають по ліжках у пошуках принца":

"Якщо жінка мізки тобі виносить, як до неї можна ставитися? Жінки зараз розпещені. Дуже багато чого хочуть від чоловіків. Я дивлюся на це все і мені просто шкода стає чоловіків. Сьогодні у неї один, через пару років інший, і так скаче по ліжках, шукає принца. Треба поважати чоловіків. Нам теж важко", – заявив музикант.

Намагаючись виправдатися Іво Бобул відмітив, що не давав журналістці Еммі Антонюк дозволу на публікацію цього інтерв'ю. Після цього він вирішував усі питання через юристів і подав на Антонюк до суду. 

"Я скільки інтерв'ю давав за своє життя, але такого у мене не було. Я їй казав: "Не давай це в ефір без мого дозволу". Я подав до суду через те, що вона не мала права без мого дозволу виставляти це. Потрібно все-таки мати якусь честь. З вовками я по-вовчому, з людьми – по-людськи", – сказав Іво Бобул.

Сама журналістка запевняє, що Бобул не просив її не публікувати інтерв'ю.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що після виходу інтерв'ю на YouTube і негативних коментарів у бік артиста, мережею почала ширитися інформацію про те, що начебто Іво Бобул вибачився і заявив, що вже не вважає жінок "меркантильними та розбалуваними".

Згодом команда Іво Бобула заявила, що артист не вибачався перед жінками, оскільки не бачив жодної своєї провини.

Дивіться також відео 5 каналу: ГІПЕРЗВУКОВА РАКЕТА БІЛЬШЕ НЕ ЗАГРОЗА

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ