Межигір'я

У "Межигір'ї" можуть створити парк-пам'ятку садового мистецтва

Фото з відкритих джерел

Новий законопроєкт передбачає ряд ініціатив

Кабінет міністрів зареєстрував у Верховній раді проєкт закону "Про створення парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Межигір'я" (реєстр. № 9354). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на представника уряду у ВРУ Тараса Мельничука.

У законопроєкті передбачено створення у Вишгородському районі Київської області парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Межигір'я", загальною площею 138,5937 гектара за рахунок земель держвласності, які надаються йому в постійне користування.

Також пропонується утворення спеціальної адміністрації парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення "Межигір'я" у сфері управління Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Раніше Кличко повідомив, де в Києві найменше доступних укриттів, а де вони в найкращому стані.

Дивіться також відео 5 каналу: Смерть, голод, етноцид... ДОПОКИ МОВЧАТИМЕ "насєлєніє" росії? || Бумеранг Бандери || Повний випуск

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ