Прапор США

У США знайшли хлопця, який 8 років тому зник під час прогулянки з собаками – фото

Фото із відкритих джерел

"Він здригається, якщо ви намагаєтеся доторкнутися до нього або обійняти його"

У Г'юстоні (США) знайшли 25-річного Руді Фаріаса, зниклого 8 років тому під час прогулянки зі собаками. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на abc13.

6 березня 2015 року собаки повернулися додому після прогулянки, але без тоді ще 17-річного підлітка. Після цього почалася масштабна пошукова операція, але вона не дала результатів.

Того ж року місцева влада оголосила, що Фаріас страждав депресією, посттравматичним стресовим розладом і тривогою. Він міг бути дезорієнтованим і пропустити прийом ліків.

Нещодавно хтось зателефонував до служби 911 і сказав, що Фаріас лежить поблизу церкви. За словами його мами, американець мав порізи та синці по всьому тілу, а також кров у волоссі.

Руді Фаріас
Руді Фаріас
Фото: abc13

Вона припускає, що з її сином жорстоко поводилися і били. Спроби з ним побалакати виявилися марними, бо він сказав тільки кілька слів і лежить у позі ембріона. Руді вважає, що він є 14-річним Хуліо Торреасом, а не 25-річним Фаріасом.

"Він здригається, якщо ви намагаєтеся доторкнутися до нього або обійняти його. Його дратує кожна дрібниця, тому ми маємо бути обережні з ним. Він мало що пам'ятає, але ми вважаємо, що на це також варто чекати", – поділилася його матір.

Жінка висловила вдячність тим, хто знайшов її сина, якого тепер чекає тривала реабілітація.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що у США зниклого безвісти 8 місяців тому чоловіка знайшла його дружина у гардеробній.

Дивіться також відео 5 каналу: Lipton, Axe, Dove: НАЗК внесло Unilever до переліку міжнародних спонсорів війни. Агія Загребельська

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ