Вино

Жінка 5 днів вимушено харчувалася тільки вином та льодяниками – чому це сталося (фото)

Shutterstock

Після зустрічі з поліцією вона відчула "надзвичайне полегшення"

В Австралії 48-річна жінка протягом 5 днів харчувалася тільки вином та льодяниками, бо її машина застрягла у багнюці за 60 км від найближчого міста. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Це сталося у штаті Вікторія, де жінка вирушила у коротку автомобільну подорож до своєї мами. 48-річна Ліліан помилково звернула не на ту дорогу та застрягла у багнюці.

Це сталося за 60 км від найближчого поселення, але через проблеми зі здоров'ям вона не могла дійти до сигнального місця. Саме тому вона вимушено залишилася у своєму автомобілі, де серед напоїв і їжі були лише льодяники та пляшка вина, придбана мамі у подарунок.

Рідні Ліліан повідомили про її зникнення лише після того, кола вона їм не зателефонувала, хоча традиційно робила це кожного дня. Після цього рятівники почали пошуки з залученням гелікоптера.

На щастя, 48-річну жінку знайшли неушкодженою за 5 днів після початку пошуків. Після появи поліції вона відчула "надзвичайне полегшення", а потім її госпіталізували для надання медичної допомоги.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що зникла у горах туристка залишила на прощання рідним зворушливу записку.

Дивіться також відео 5 каналу: НАСТУП МОСКОВІЇ, ВІДРОДЖЕННЯ І ЦЕЛІБАТ. ІСТОРІЯ УКРАЇНИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ