Шопінг

В Австралії жінка без попередження отримала дивну доставку – що було у численних посилках (відео)

Shutterstock

"Це така дивна річ"

Мешканка Сіднею (Австралія) протягом кількох днів отримала доставкою понад 150 пляшок різних напоїв, загальна вартість яких перевищує сотні доларів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її TikTok.

Лаура Рафферті зателефонувала у сервіс доставки, не розуміючи, чому вона отримала 150 пляшок із різними напоями. У компанії DoorDash їй відповіли, що вона може залишити товар собі.

Однак особа, яка замовила напої, залишилася невідомою для австралійки. Вона намагалася зателефонувати за вказаним номером, але марно.

"Це така дивна річ, і я все ще намагаюся знайти відповіді", – зізналася Рафферті та додала, що пожертвувала кілька напоїв Клубу порятунку серфінгу North Bondi.

@carismaraffs

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка у літаку отримала пропозицію від мільйонера у розмірі $100 тисяч, але відмовилася.

Дивіться також відео 5 каналу: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ОСВІТИ. Перехід на профільну освіту та скорочення предметів – що готують в МОН

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ