Літак

Жінка у літаку отримала пропозицію від мільйонера у розмірі $100 тисяч, але відмовилася: деталі

Shutterstock

"Торги" почалися зі $100

Американський бізнесмен і засновник Фонду раннього лікування COVID-19 (CETF) Стів Кірш запропонував у літаку іншій пасажирці $100 тисяч за те, щоб вона зняла захисну маску на борту. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter.

"Людина, яка сиділа поруч зі мною у першому класі, відмовилася від $100 тисяч за те, щоб зняти маску на весь політ. Без жартів. Це було після того, як я пояснив, що вони не працюють. Вона працює у фармацевтичній компанії", – розповів мільйонер.

За словами Стіва, спершу він запропонував $100, але згодом пропозиція зросла.

Стів Кірш
Стів Кірш
Фото: @stkirsch / Twitter

"Вона зняла маску, щойно подали сніданок! Тому що всі знають, що не можна заразитися під час їжі! І я вказав, що коли вона знімала маску для їжі та пиття, то могла заразитися одним вдихом", – додав підприємець.

Зазначимо, що Кірш є ветераном Силіконової долини, автором однієї з перших версій оптичної миші 1980 року, співзасновником Frame Technology Corp (згодом стала власністю Frame Technology Corp) і творцем пошукової системи Infoseek (згодом стала власністю Disney).

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США офіціантка отримала $1 тисячу чайових і моторошну записку від клієнта.

Дивіться також відео 5 каналу: КОНТРНАСТУП ЗСУ у травні. Мінус 1040 рашистів за добу | Час Новин: ранок – 16.03.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ