Чипси

"Це не кінець світу, чи не так?": жінка з'їла чіпси, а потім дізналася, що ті коштували величезних грошей – курйозна історія

Shutterstock

Вона зізналася, що почувалася "розбитою"

У Великій Британії співробітниця супермаркету з'їла чіпс в ідеальній формі серця, який коштує 100 тис фунтів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

У кінці минулого року виробник чіпсів Walkers анонсував початок "полювання" на чіпси у формі серця. Покупець, який знайшов найкраще хрустке сердечко у своїй пачці чіпсів, мав шанс виграти 100 тис фунтів стерлінгів.

У середині цього місяця Дон Сагар, співробітниця супермаркету та матір двох дітей, була дещо роздратованою під час зміни. Вона випадково знайшла у пачці чіпсів ідеально симетричну хрустку картоплину в формі серці, яку вона сфотографувала та надіслала знімок друзям.

Історія Дон Сагар
Історія Дон Сагар
Фото: Dawn Sagar

Сагар намагалися попередити, що вона натрапила на золоту жилу, але друзі не встигли – жінка з'їла чіпсинку. Після усвідомлення своєї помилки британка зізналася, що почувалася "розбитою".

"Знаєте що, це не кінець світу, чи не так? Це зробило б моє життя трохи щасливішим, але я не маю грошей, тому це не має значення", – поділилася вона.

Також жінка додала, що тепер попереджає покупців супермаркету, щоб ті досліджували пачки чіпсів, які вони купують.

"Нам дуже прикро почути про нещасний випадок Дон, але ще не все втрачено – чіпси у формі серця природно містяться в багатьох упаковках наших чіпсів Walkers, і оскільки конкурс не закривається до опівночі 20 березня, є ще достатньо часу, щоб знайти найкращу хрустку картоплю у формі серця та виграти 100 тис", – прокоментували цю ситуацію у компанії Walkers.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США поліцейський врятував пораненого завдяки чіпсам.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗАХІДНІ ТАНКИ ЗА ТРИ ДОБИ? Легендарний танкіст АДАМ вразив у Час Онлайн

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ