Гроші

Як чоловік став єдиним квадрильйонером в історії, але за лічені хвилини втратив всі гроші – цікава історія

соцмережі

Ілону Маску таке навіть не снилося

Американець Кріс Рейнольдс несподівано став найбагатшою людиною в історії, але згодом втратив цей статус. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Lad Bible.

У 2013 році 56-річний чоловік вирішив відкрити рахунок у Paypal, а згодом помітив на своєму рахунку $92 233 720 368 547 800 ($92 квадрильйони). На певний час він став найбагатшою людиною та єдиним квадрильйонером.

Рейнольдса це вразило, бо найбільшу суму, яку він колись заробив через PayPal, була $1 тис, отримана від продажу вінтажних шин BMW на eBay.

У службі онлайн-платежів за лічені хвилини усвідомили помилку та виправили її, вибачившись перед Рейнольдсом за завдані "незручності". Також PayPal запропонував пожертвувати певну грошову суму благодійній організації на вибір Рейнольдса, як оплату за нещасний випадок.

За словами американця, якби він міг би залишити $92 квадрильйони собі, то за допомогою них "погасив би державний борг", а також придбав бейсбольну франшизу "Філліс".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США офіціантка отримала $1 тис чайових і моторошну записку від клієнта.

Дивіться також відео 5 каналу: вАГНЕР путіна і СС "Дірлевангер" | Машина часу

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ