Леонардо ді Капріо

Леонардо Ді Капріо перерахував кошти на допомогу українським дітям, що постраждали від війни

Shutterstock

Скільки всього грошей передав актор – невідомо

Відомий актор Голлівуду Леонардо Ді Капріо перерахував кошти на підтримку українських дітей, які постраждали від війни, передає "Дивогляд".

Актор зробив грошовий внесок у фундацію першої леді України Олени Зеленської. Усі кошти перерахують на підтримку вихованців дитячих будинків сімейного типу в Україні, де діти ростуть у сімейному затишку і дружній атмосфері.

Частину грошової допомоги від Ді Капріо передадуть до дитячого будинку сімейного типу Олешків. Вісім дітей залишилися без дому, а їхній тато боронить Україну на передовій.

Також, допомогу від голлівудського актора отримає родина Віки Родних з Херсона. Дівчинці діагностували психічний розлад і вона потребує постійного лікування. З початку війни Віка разом із сімома братами і сестрами пережила окупацію у Херсоні та під обстрілами вимушена була евакуюватися.

Скільки всього коштів Леонардо Лі Капріо передав у Фонд Олени Зеленської не повідомляється.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що зірка "Гри престолів" Джек Глісон продасть на аукціоні статуетку короля Джоффрі для допомоги ЗСУ. У четвер, 16 жовтня, актор приїхав до Києва.

Дивіться також відео 5 каналу: ГРУЗИНСЬКІ ДОБРОВОЛЬЦІ, які воюють за Україну ще з 2014 | Особливий погляд

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ