Бред Пейслі

Відомий кантрі-музикант допоможе відновлювати будинки українців, які постраждали від російської агресії – фото

bradpaisley / Instagram

"Я не самотній у своєму бажанні допомогти Україні"

Популярний виконавець кантрі-музики Бред Пейслі вирішив стати амбасадором платформи UNITED24, а саме напрямку "Відбудова України". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал Володимира Зеленського.

"Ми маємо залучати як можна більше відомих людей, які привертатимуть увагу до відновлення домівок для українців, що постраждали від війни. Такою людиною став усесвітньо відомий виконавець кантрі-музики, багаторазовий лауреат премій "Греммі" й Academy of Country Music Awards Бред Пейслі", – написав президент України.

За словами Пейслі, він радий допомагати Україні та від самого початку був у пошуках способів як це зробити. Він стверджує, що американці та українці дуже схожі.

"Я не самотній у своєму бажанні допомогти Україні. Але, як і багато людей в Америці, досі я не знав напевно, як простягнути руку допомоги зі США. Мені дуже пощастило приєднатися до платформи, яка дасть змогу це зробити. Як американець я бачу, які ми схожі, скільки в нас спільних цінностей із відважними українцями, і я зосереджу зусилля на тому, щоб допомогти українським родинам відновити свої оселі та повернутися додому", – додав він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що режисер Мартін Скорсезе звернувся до українців.

Дивіться також відео 5 каналу: АРЕШТОВАНА КОЛЯДА 1972 року | "Машина часу"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ