Шон Пенн

Фільм Шона Пенна про життя українців під час війни покажуть на Берлінале-2023

Shutterstock

Цього року кінофестиваль прикрасять жовто-блакитні кольори

Документальний фільм американського режисера Шона Пенна про війну в Україні покажуть на кінофестивалі Берлінале, передає "Дивогляд" із посиланням на Variety.

Знаменитість неодноразово відвідував нашу країну у час повномасштабного вторгнення рф. На власні очі він побачив життя на звільнених від окупантів територіях і вирішив задокументувати це.

У фільмі під назвою "Суперсила", який Шонн зняв у співавторстві з Аароном Кауфманом, покажуть життя людей у населених пунктах, які пережили російську окупацію і були звільнені бійцями ЗСУ.

Стрічку покажуть на 73-му Берлінському кінофестивалі. Захід пройде з 16 по 26 лютого.

"Пенн у Києві знімав фільм із президентом Зеленським, коли розпочалася війна в Україні. Реальність перетворила фільм на щось менш комфортне та значуще. Ми дуже вдячні Пенну та всій команді за те, що вони обрали Берлінале для показу цієї стрічки, яка розповідає про роль мистецтва та художників у цей час", – зазначив художній керівник Берлінале Карло Чатріан.

Організатори повідомили, що цьогорічний кінофестиваль прикрасять жовто-блакитні кольори, які символізують прапор України:

"Я думаю, що частина рішення полягає саме в тому, що Берлінський кінофестиваль відбудеться рівно через рік після початку війни і, можливо, показ цього фільму у Берліні має більш актуальне значення, ніж у будь-якому іншому місці, оскільки ми близькі до України… Це чудові двері, які дозволять нам увійти до дуже складного, багатого опису того, що сталося і все ще відбувається в Україні прямо зараз", – додав Чатріан.

Також Берлінале проведе кілька заходів, які нагадають про річницю військового вторгнення росії в Україну. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що російський режисер Сєрєбренніков на конференції в Каннах закликав допомагати російським воякам та рятувати "культуру".

Дивіться також відео 5 каналу: $2 млрд за 6 тижнів: "Аватар. Шлях води" став одним із найкасовіших фільмів усіх часів

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ