Україна Польща

Для українських біженців у Польщі відкрили пункти допомоги – що там можна отримати

Shutterstock

Для біженців доступні медичні, юридичні, психологічні послуги

У Польщі відкрили пункти, де українські біженці можуть отримати необхідну допомогу. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Visit Ukraine.

З 24 лютого 2022 року Польща по-дружньому приймає громадян України, які рятуються від війни. За 11 місяців сусідня країна прийняла понад 1,5 млн українців, надала їм прихисток і фінансову підтримку.

Тепер для українських біженців у Польщі розгорнули понад 300 пунктів, де можна отримати допомогу і скористатися певними послугами: медичними, юридичними, психологічними тощо. 

Також у пунктах допомоги забезпечують ще й матеріальною підтримкою. Завдяки цьому українські біженці можуть оплатити своє лікування, реабілітацію, придбати необхідні речі, медичні препарати і засоби особистої гігієни. Матеріальною підтримкою також передбачається і видача талонів на харчування.

Де знайти пункти допомоги українцям у Польщі?

Для більш легкого пошуку була створена інтерактивна мапа, на якій можна прокласти маршрут від свого місця розташування до найближчого пункту.

Також можна скористатися спеціальною гарячою лінією за номером +48 222 309 900. Консультації надаються цілодобово польською, українською та англійською мовами.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, де українцям оформити паспортні документи у Польщі.

Дивіться також відео 5 каналу: ТРАГЕДІЯ у БРОВАРАХ – ВПАВ ГВИНТОКРИЛ. Три батареї ЗРК для ЗСУ | Час Новин: ранок – 18.01.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ