Паспорт України

Де українцям оформити паспортні документи у Польщі – список адрес і графік роботи

Facebook / Петро Порошенко

Сервіс працює у чотирьох польських містах

Українські біженці, які через війну вимушено виїхали за кордон, постійно потребують допопомоги. Зокрема, це стосується оформлення паспортних документів.

У Польщі вже відкрито чотири підрозділи українського паспортного сервісу ДП "Документ". Їхніми адресами та графіком роботи з вами ділиться "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал Мінреінтеграції.

 
Громадяни України можуть скористатися послугами паспортного сервісу в чотирьох польських містах: Варшаві, Кракові, Гданську та Вроцлаві.

Варшава

Адреса: 02-222, Єрусалимська алея, 179, ТЦ Blue City;

Графік роботи: пн-сб, з 09:00 до 18:00.

Запис на оформлення паспортних документів здійснюється онлайн за посиланням. У Центрі працюють 17 станцій на прийом документів і 4 на видачу вже готових.

Краків

Адреса: 31-154, площа Яна Новака-Єзоранського;

Графік роботи: пн-сб, з 09:00 до 18:00.

Запис на оформлення паспортних документів здійснюється онлайн за посиланням. Оформлення та отримання документів відбувається у мобільних комплексах – спеціально облаштовані мікроавтобуси. Українцям доступні 8 мобільних комплексів на прийом документів і 1 на видачу.

Гданськ

Адреса: 80-309, Грюнвальдська алея, 415;

Графік роботи: пн-сб, з 09:00 до 18:00

У Гданську оформити українські паспортні документи можна у Центрі обслуговування громадян "Паспортний сервіс". Для клієнтів пацюють 12 робочих станцій на прийом і 2 на видачу документів. Зпис здійснюєтсья онлайн за посиланням.

Вроцлав

Адреса: 51-117, вул. Папротна, 7, ТЦ "Маріно";

Графік роботи: пн-сб, з 09:00 до 18:00.

Подача українських паспортних документів на оформлення здійснюється в 11-ти мобільних комплексах. Запис можна зробити онлайн за посиланням.

Українці можуть скористатися наступними послугами:

  • одночасне оформлення закордонного паспорта й ID-картки;
  • оформлення закордонного паспорта;
  • оформлення ID-картки;
  • обмін водійського посвідчення;
  • страхування.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Польща змінює правила перебування та утримання українських біженців.

Дивіться також відео 5 каналу: Полонених не бачив - від пострілу мого гранатомету в радіусі 8 м не лишається нічого, – Юрій Сиротюк

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ