Українцям у Ризі подовжили безкоштовний проїзд у громадському транспорті

vleh.wikispaces.com

Наявність електронного квитка є обов'язковою

У столиці Латвії Ризі для українських біженців продовжили безоплатний проїзд у громадському транспорті, передає "Дивогляд" із посиланням на Комітет Ризької думи з питань дорожнього руху і транспорту.

Українці, які через війну вимушено виїхали до Латвії у пошуках притулку, можуть оформили спеціальний електронний квиток, який дозволяє їздити у громадському транспорті Риги цілком безкоштовно. Така послуга діє до 30 червня з можливістю подовження.

Отримати електронний квиток зі 100% знижкою на проїзд можна у Ризькому центрі підтримки українців у кімнаті 419 (вул. Амату, 4).

З собою необхідно взяти:

  • документ, що посвідчує особу;
  • свідоцтво про народження (для дітей);
  • документ, що підтверджує ідентифікаційний номер;
  • персональний електронний квиток або картку жителя Риги (якщо отримали раніше).

Також для отримання квитка можна скористатися спеціальними автоматами продажу. При цьому обов'язково вкажіть, що ви переселенець. Якщо раніше ви вже придбали електронний квиток, то створювати новий не потрібно.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, де українці можуть оформити паспортні документи у Польщі.

Дивіться також відео 5 каналу: Полонених не бачив - від пострілу мого гранатомету в радіусі 8 м не лишається нічого, – Юрій Сиротюк

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ