Жінка тримає табличку зі знаком питання

Пророкувала кінець світу та зникла: у Пуерто-Ріко несподівано знайшли жінку, яка "померла" 31 рік тому – фото

Shutterstock

Зникла безвісти зберігала свою історію у таємниці

У будинку для людей похилого віку в Пуерто-Ріко знайшли 86-річну Патріцію Копту, яка у 1992 році зникла безвісти та була оголошена владою мертвою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Associated Press.

До загадкового зникнення жінка працювала у фінансовому відділі однієї з компаній у Піттсбургу (США), відвідувала бальні танці та навіть була моделлю. У 1992 році вона стала дружиною Боба Копти, який нею опікувався відтоді, як її здоров'я почало погіршувати.

Спочатку вона скаржилася на мігрень, а згодом у медиків з'явилися підозри щодо шизофренії. Після цього вона звільнилася та часто проводила час на вулиці, де проповідувала наближення кінця світу.

Одного вечора вона не повернулася у свій будинок, а за 7 року була офіційно оголошена владою померлою. Однак насправді вона потрапила до будинку для людей похилого віку в Пуерто-Ріко, де намагалася зберегти своє минуле в таємниці.

З усім тим через деменцію вона ділилася з оточенням деякими подробицями свого життя. У 2022 році у соцпрацівника було достатньо даних для ідентифікації жінки. Також її особу підтвердив ДНК-тест.

За словами чоловіка жінки, для нього звістка про те, що Патриція жива – велике полегшення. Втім, він не планує провідувати її у Пуерто-Ріко.

Цікаво, що з часу зникнення дружини він не одружувався, але намагався забути минуле. Він радий, що про неї піклуються. Однак не всі родичі поділяють його позицію, бо 78-річна сестра зниклої безвісти жінки Глорія Сміт планує відвідати острів, щоб побачити сестру та знову обняти її.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені виявили 7 тисяч японських островів, про які ніхто ніколи не знав.

Дивіться також відео 5 каналу: "Коли ми йтимемо в наступ – рОСІЯ МАЄ ПАЛАТИ": азовець "ТАВР" у Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ