острів

Учені виявили 7 тис японських островів, про які ніхто ніколи не знав

BBC

Відкриття не змінило загальну площу землі, якою володіє Японія

В Управлінні геопросторової інформації Японії (GSI) заявили про виявлення 7 тис нових островів, що належать країні Східної Азії, передає "Дивогляд" із посиланням на CNN.

За допомогою цифрового картографування експерти встановили, що насправді Японії належить 14 125 островів. Після чергового перерахунку фахівці отримали цифру, яка вдвічі перевищує раніше відому – 6 852 островів, які офіційно визнані з 1987 року після звіту берегової охорони Японії.

Учені з GSI заявили, що виявлення нових островів не змінило загальну площу землі, якою володіє Японія. Також серед нових земель немає жодної штучно рекультивованої.

Фахівці відмітили, що жодної міжнародної угоди про підрахунок островів не існує. Вони використовували той самий критерій розміру, що й 35 років тому. Під час попереднього дослідження відбувся підрахунок усіх природних ділянок суші з окружністю щонайменше 100 м.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Японії на пляж викинуло таємничу кулю.

Дивіться також відео 5 каналу: Масштаби руйнувань і кількість жертв – шокуючі: українські ДСНСники про рятувальну роботу в Туреччині

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ