Дейв Маклеод

Чоловік кілька місяців щодня з'їдав до 16 котлет із гамбургерів – як змінилося його здоров'я

Dave MacLeod / YouTube

"Це може спонукати до роздумів"

Магістр з дієтології Дейв Маклеод протягом 8 тижнів кожного дня вживав від 12 до 16 гамбургерів мережі швидкого харчування. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його YouTube-канал.

На думку 44-річного чоловіка, завдяки "м'ясоїдним дієтам" можна покращити своє здоров'я. Його експеримент полягав у тому, що він два місяці вживав котлетки з бургерів, а ось інші інгредієнти, у тому числі булочку, ігнорував.

Маклеод стверджує, що почав відчувати більше сили та бадьорості, а також ця дієта позитивно вплинула на його психіку. Дивовижно, але він втратив половину каменю та екзему. Згідно з новими аналізами крові, у чоловіка знизився ризик серцевих захворювань і діабету.

"Те, що я роблю, – це не наука, це, по суті, трюк, але я сподіваюся, що це може спонукати до роздумів. Я не пропоную, щоб усі обрали м'ясоїдну дієту, але такі радикальні дієти, як ця, можуть бути терапією для деяких. Хвороба, пов'язана з дієтою, є величезною проблемою. Очікується, що 90% дорослих людей на Заході до 2050 року матимуть надмірну вагу або ожиріння. Жодна система охорони здоров'я не зможе працювати з цим", – сказав він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік цілий місяць їв лише піцу і схуд на 3,5 кг.

Дивіться також відео 5 каналу: ГРОМАДЯНСТВО УКРАЇНИ – НОВІ ПРАВИЛА! / Юристка Оксана Заболотна докладно

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ