Жінка, яка вимірює талію

Чи допомагає схуднути інтервальне голодування – відповідь вчених

Shutterstock

У дослідженні взяли участь близько 550 людей

Науковці з Університету Джона Гопкінса у рамках нового дослідження встановили, що найбільший вплив на зміну ваги має не інтервал між прийомами їжі, а розмір і частота споживання її. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New Atlas.

Передусім зазначимо, що інтервальним голодуванням називають дієту зі значними перервами в прийомі їжі між вечерею одного дня та сніданком наступного.

Науковці слідкували за близько 550 учасниками дослідження, за часом і розміром щоденного прийому їжі, після чого зіставляли їх з моделями втрати ваги за 6-річний період. Усі піддослідні користувалися програмою, яка записувала час сну, пробудження та прийому їжі протягом кількох тижнів.

Завдяки цьому фахівці відстежували час від першого до останнього прийому їжі для кожного суб'єкта, а також час від пробудження до першого прийому їжі та час від останнього прийому їжі до сну. Виявилося, що час щоденного прийому їжі людиною і зміни ваги протягом шести років спостереження ніяким чином не пов'язані.

Якщо учасник здійснював свої прийоми їжі кожного дня в коротші проміжки часу, то це ніяк не впливало на втрату ваги. Натомість ефективніше себе показали розмір і частота їжі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що дієтологиня назвала найгірший напій для схуднення.

Дивіться також відео 5 каналу: Шон Пенн презентує документальний фільм про Україну "Суперсила"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ