Правила схуднення

Лікарка-дієтологиня назвала 5 звичок, які заважають схуднути

Shutterstock

Корисні поради

Лікарка-дієтологиня із США Лорен Манакен розповіла про п'ять харчових звичок, які заважають швидкому та правильному схудненню. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Eatthis.

Надто мала кількість калорій

Через різке скорочення кількості їжі відбувається скорочення поживних речовин, через що тіло може перейти на режим голодування. Це призводить до змінення обміну речовин та може зашкодити у довгостроковій перспективі схудненню.

Вода – наше все

Інколи люди їдять, коли насправді хочуть пити, бо плутають відчуття голоду і спраги. Внаслідок цього ви можете отримувати кількість калорій, яка більше потрібного. Саме тому треба вживати необхідну кількість води. Тут ми писали, як визначити свою денну норму.

Харчові добавки не допоможуть, якщо не змінювати звички

Якщо ви хочете швидко схуднути, то харчові добавки можуть зашкодити вашому здоров'ю, особливо якщо ви покладаєтеся виключно на них і не змінюєте свій підхід до харчування.

Багато алкоголю – зло

Під час дієти людина може подумати, що внаслідок меншого вживання їжі можна більше пити алкоголю, але це не так. Подібні напої вважаються "пустими калоріями", які не допомагають схудненню. Також під час вживання подібного людина починає їсти ті продукти, які завадять боротьбі з зайвою вагою.

Не відмовляйтеся від усього жирного

Якщо виключити з раціону всі жири, то ви не отримаєте їхні переваги, бо насправді існують "корисні жири" (наприклад, авокадо та оливкова олія). Завдяки їм людина почувається ситою і збільшує свої шанси на схуднення.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що дієтологиня назвала 10 продуктів, які мають бути вдома у кожного.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ