Жінка у 64 роки виглядає на 30

Жінка у 64 роки виглядає на 30 – вона поділилася своїм "еліксиром молодості" (фото)

Jam Press

Цей метод доступний кожній красуні

У США 64-річна жінка на ім'я Леслі Максвелл має дивовижну фігуру і виглядає не гірше за свою онуку. Вона поділилася секретом своєї молодості з іншими жінками, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

 
Леслі не приховує, що у свої 64 роки вона не може відбитися від залицянь молоденьких хлопців, які прагнуть познайомитися з нею. Уся справа в тому, що незважаючи на свій вік вона має приголомшливий зовнішній вигляд і фігуру.
 
Жінка змогла створити так званий "еліксир вічної молодості", який доступний кожній красуні. Леслі не приховує і відверто розповідає, що у цьому їй допоміг спорт та особисте бажання.
"Ми насправді можемо повернути процес старіння в зворотному напрямку за допомогою чистого харчування та ефективних фізичних вправ. Нарощувати м’язи, спалювати жир та мати здорове струнке тіло – це залежить лише від нас", – розповідає жінка.
Максвелл тренується п'ять разів на тиждень і дотримується шістьох правил:
  1. Забути про борошно і цукор у будь-якому вигляді;
  2. Сказати шкідливій їжі "ні", але раз на тиждень дозволяється побалувати себе чимось нездоровим у невеликій кількості;
  3. Стежити за нормою та кількістю білка в раціоні (близько 100 гр на день); 
  4. Виконувати вправи для тонусу м'язів. Це можуть бути фізичні навантаження з гантелями вдома або спортивній залі, біг, TRX тощо;
  5. Тривалі прогулянки на свіжому повітрі у швидкому темпі можуть замінити кардіо тренування;
  6. Стежити за своїм водним балансом. Розрахувати його можна за спеціальною формулою.

Леслі Максвелл пишається своїм тілом і тим, що на неї звертають увагу молоді хлопці. До речі, зараз вона перебуває у стосунках з чоловіком, який значно молодший за неї. Однак, це зовсім не турбує закоханих.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені назвали продукт, який уповільнює старіння.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше