Як у 50 виглядати на 30: учені назвали продукт, який уповільнює старіння

Не секрет, що запорукою тривалого життя є дотримання збалансоване харчування та регулярна активність. Саме від цих двох факторів залежить стан здоров'я людини, самопочуття та зовнішній вигляд

Учені назвали продукт, який обов'язково треба додати до свого раціону тим, хто навіть у 50 років хоче виглядати молодо та жити ще дуже довго. Про його користь вам розповідає "Дивогляд".

Важливим мікроелементом для здоров'я клітин та судин людини є білок. Він поступає в організм з їжею та відповідає за вашу енергію та красу. 

Фахівці провели дослідження та з'ясували, що люди, до раціону яких входили продукти, багаті на білок, мали ризик смертності на 17% нижче, ніж ті, хто не вживав цей мікроелемент у необхідній кількості. Також, перша категорія людей мала на 28% менший ризик утворення серцево-судинних захворювань

Одним з продуктів харчування, які містять у своєму складі величезну кількість білку є бобові. Вчені рекомендують звернути окрему увагу на квасолю, у якій міститься 15 гр цього мікроелементу:

"Квасоля багата на рослинний білок і клітковину та майже не містить жиру. Наприклад, в одній чашці чорних бобів ви споживаєте 15 г білка, 15 г клітковини і менше 1 г цукру та жиру", – йдеться у матеріалі.

Квасоля
Квасоля
Фото: Shutterstock

Поєднання великої кількості білку та клітковини сприятливо впливає на тривалість життя людини та її самопочуття, оскільки містить у своєму складі паліфенол, який ефективний в уповільненні старіння.

До речі, раніше "Дивогляд" вже розповідав про щоденні звички, які заважають вам схуднути. Змінюючи спосіб свого життя ви відчуєте покращення здоров'я та самопочуття. Зокрема, це стосується і серця, оскільки дуже часто людина дотримується правил, які негативно відображуються на функціонуванні одного з найголовніших органів у своєму організмі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше